Akcija „Dalinamės gerumu“

Šiais metais gruodžio 11 dieną grupė Žeimelio Žemės ūkio mokyklos mokiniai vykdė akciją ,, Dalinamės gerumu“. Jau ne pirmus metus  akciją inicijuoja mokinių taryba, vadovaujama neformaliojo švietimo organizatorės Editos Dovidonienės.

Sustok,

 Įsiklausyk,

Apsižvalgyk,

 Pajusk savęs buvimą,

Pajusk žmogų šalia.

Tokiais žodžiais kreipėsi šių eilučių autorė, tikybos mokytoja Vilma Plačakienė, į susirinkusius Grūžių vaikų globos namuose. Mes susitikome su įvairaus amžiaus vaikučiais, jų mamytėmis, auklytėmis (taip gražiai vadina vaikai).  Globos namų direktorė mielai mus pristatė, o psichologė  mus lydėjo, apžiūrint papuoštus  Šv. Kalėdoms namelius.  

Vyr. muzikos mokytojos Editos Dovidonienės vadovaujamas estradinis ansamblis atliko dainą ,,Mano Lietuva“. Saldžios dovanos buvo išdalintos visiems susirinkusiems ir paliktos   tiems, kurie nesuspėjo ateiti į susitikimą. Įvairiomis spalvomis išpuoštus morengus, kakavinius ir imbierinius sausainius,  suruošė 05 virėjų grupės mokiniai,  vadovaujami profesijos mokytojos Linetos Šukienės.  Pabendravus, apsikeitus šypsenomis ir gera energija, skubėjom į Petrašiūnus

Linkuvos socialinių paslaugų centro bendruomeniniuose vaikų globos namuose ,,Nykštukas‘‘ gyvena aštuoni vaikučiai. Savo jaukiuose nameliuose jie mus priėmė su šypsena ir apsikabinimu. Labai atidūs  ir būdami vidinėje ramybėje, klausėsi dainos, džiaugėsi saldžiomis dovanėlėmis. Stalą virtuvėje puošė Advento vainikas, todėl pokalbį pradėjome šia tema. Virtuvė kvepėjo kepamu varškės apkepu…, minkštasuolis ir auklytės globa – tai suteikia namams jaukumo ir šilumos. Išlydint mus,  mieli vaikučiai vėl apsikabino, šypsojosi ir sakė stebuklingą žodį ,,Ačiū“.

Artėjantis Kristaus atėjimas mus veda į fizinį ir dvasinį savęs apvalymą. Adventas tam suteikia puikią progą. Kvaila būtų sėdėti ir nieko nedaryti. Todėl  Žeimelio Žemės ūkio mokyklos mokiniai ir mokytojai daro gerus darbus,  kurie duoda mums dvasinę stiprybę ir  gerą nuotaiką.

Tikybos vyr. mokytoja Vilma Plačakienė