Kvalifikacijos pažymėjimų įteikimas

Iškilmingas kvalifikacijos pažymėjimų įteikimas absolventams – graži tradicija mūsų mokykloje. Šiais metais mokyklą baigusių dokumentus puošia prasminga data – Lietuvos valstybės šimtmetis.

Sausio 29 d. į darbo rinką išlydėjome 25 pardavėjo ir 16 suvirintojo specialybę įgijusių absolventų. Su auklėtiniais atsisveikino profesijos mokytojai Jurita Krūminienė ir Algirdas Dobrovolskis.

Mokyklos direktorius Antanas Indriulis išeinantiems į gyvenimą linkėjo stiprybės, kantrybės, gražių akimirkų ieškojimų ir atradimų kelyje, bei pasidžiaugė pardavėjų profesijos moksleivių gerai įvertintais praktinio mokymo egzaminų rezultatais, kurių vidurkis šiemet 9,2.

Apmąstymams nuteikė direktoriaus pavaduotojos ugdymui Svetlanos Lacienės papasakota istorija, apie išminčiaus patarimus žmogui ieškančiam laimės, kurie labai aktualūs ir šiandiena.

 „Linkiu kiekvienam surasti savo vietą gyvenime ir tapti tokiais, kad kuo daugiau žmonių norėtų būti šalia Jūsų“, šiais atsisveikinimo žodžiais į absolventus kreipėsi profesinio skyriaus vedėja Albina Kavaliauskienė.

Po sveikinimų ir palinkėjimų, mokyklos direktorius Antanas Indriulis ir profesinio skyriaus vedėja  Albina Kavaliauskienė, absolventams įteikė pardavėjo ir suvirintojo profesinės kompetencijos pažymėjimus.

Meninių ir muzikinių spalvų į renginį įnešė Dovilės Vasiliauskaitės skaitomos eilės ir moksleivių estradinio ansamblio (vadovė Edita Dovidonienė) muzikinis sveikinimas.

                                                                                       

Regina Noreikienė

Žeimelio žemės ūkio mokyklos bibliotekininkė