Kalėdinis karnavalas

Kiekvienas renginys reikalauja didžiulio pasiruošimo, o Kalėdinis karnavalas – ypatingo.

Prasidėjus Advento laikotarpiui dailės mokytoja Gitana Kokmanienė su moksleiviais įsisuko į didžiulių darbų sukurį.  Karpiniais ir dekoracijomis buvo papuošti fasadinio pastato pirmo ir antro aukšto langai, bei mokyklos koridoriai,  advento vainikais ir kalėdinėmis  puokštėmis –  kabinetai.

Avangardinės mados būrelio mokytoja Inga Račkauskienė su mokiniais puošė kiemo eglę, šventinę aktų salę, renginio vedėjas, karnavalo metu demonstravo sukurtų rūbų, rankinių ir aksesuarų kolekciją.

Scenarijų kūrė, visa karnavalo eiga rūpinosi ir šventę pradėjo, neformaliojo švietimo organizatorė Edita Dovidonienė.

Nuskambėjus merginų atliekamai dainai „Aleliuja“, sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius Antanas Indriulis.

Metų pradžioje bibliotekoje buvo skelbta geriausių sakitytojų rinkimo akciją. Auksinis prizas atiteko – Erikai Urbonavičiutei, rubininis – Valei Pašuškevičienei, sidabrinis – Dainai Lopetaitei.

Po Vilmos Plačakienės vadovaujamos šokių grupės „Gimnestrada“ pasirodymo, vyko nuotaikingos mokytojų nominacijos.

Įžengus į salę vedančiosioms Eglei Nainienei ir Brigitai Povilionytei, prasidėjo grandiozinis 2017 metų „Lietuviškų ir užsienio estrados žvaigždžių koncetras“. Susirinkusius linksmino Česlovas Gabalis, Mantas Stonkus, Justinas Jankevičius, Dūmas, Eurovizijos babuškos, grupė „Baika“, Birutė Dambrauskaitė, Varvara, Eva ir Tali iš grupės „Malienkaja dievočka“, Sare Roma, Dj. Orla, International.

Po koncerto su šventinėmis emocijomis  į salę pažiro Kalėdų senelio saldainiai.

Viso renginio metu lydėjo gera nuotaika, skamėjo linksmos dainos, atsiskleidė būrelių veikla ir moksleivių kūrybinės idėjos.

Regina Noreikienė

bibliotekininkė