Krepšinis – populiariausia sporto šaka Žeimelio žemės ūkio mokykloje

Jaunimui grįžus į mokslus iš po vasaros atostogų prasideda aktyvus laikas komandiniams žaidimams. Jaunuoliai patys rodo iniciatyvą organizuodami rungtynes  ir informuodami komandos narius ir sirgalius. Neskaitant susibūrimų vasaros atostogų metu, jau spalio 16 dieną įvyko pirmosios draugiškos krepšinio varžybos. Varžėsi Žeimelio gimnazijos,  Žeimelio Žemės ūkio mokyklos komandos ir jungtinė komanda iš vietinio jaunimo. Vietiniu mes vadiname ne tik Žeimelio miestelyje gyvenančius ar parvykstančius iš darbų, bet ir Bardiškių krašto bendruomenės jaunimą ( Lauksodžio, Steigvilių ir kt. kaimų), taip pat Mikoliškio bendruomenės jaunimas.

Sekančios draugiškos krepšinio varžybos vyko spalio 23 dieną tarp dviejų mokyklų komandų. Tai Žeimelio  Žemės ūkio mokyklos ir Žeimelio gimnazijos mokinių. Rungtynėse svarbus rezultatas, bet komandos po keturių kėlinių  išsiskyrė rezultatu: 72:72.

Grįžus iš užsienio broliams Pauliui ir Šarūnui Janulevičiams, jų iniciatyva buvo suorganizuotos rungtynės lapkričio šeštą dieną. Jaunimo komanda ir Žeimelio žemės ūkio mokyklos komanda  žaidė garbingo elgesio žaidimą, todėl nereikėjo teisėjų. Merginos mielai talkino prie TABLO lentos fiksuojant rezultatą. Šiaip draugiški pasižaidimai –  kasdienybė jaunimui, mylinčiam krepšinį.

Miela ir džiugu, kai buvę auklėtiniai ateina su pasiūlymais suburti jaunimą aktyviam laisvalaikio praleidimui ir kryptingam savęs tobulinimui.

Kūno kultūros mokytoja Vilma Plačakienė