Nominacijų vakaras

 

2018 metai buvo ypatingi Lietuvai, jos žmonėms, ypatingos buvo ir šventės. Mūsų mokykloje vietoje tradicinio Kalėdinio karnavalo buvo surengtas „Nominacijų vakaras“. Renginio vedėjos Eglė ir Brigita šmaikščiai pristatinėjo nominacijas akcentuojančias mokyklos bendruomenės narių asmenines savybes, pomėgius ir profesijas. Šventės dalyviai spėliojo kam kuri nominacija iš  Kalėdų senelio rankų atiteks.

Per keletą mėnesių 37 prizus paruošė dailiųjų amatų būrelio moksleiviai vadovaujami mokytojo Eitvydo Bajelio. Didžiąją jų dalį pirografijos būdu pagamino Gytis Spalva, jam talkino Samanta Ščegauskiatė ir Gytis Kareiva.

Renginio dalyvius linksmino nuotaikingos Lietuvos ir užsienio muzikinės grupės: „Mokinukės“, Katažina ir Irūna, Rytis Cicinas, Tele bim bam, šokių studija „Megusta“, Žygis su Gabija ir „Bad Boy Blue“.

Mokyklos bendruomenės vardu už meninę programą, šventines dekoracijas, saldžius prizus, bei vakaro akimirkų įamžinimą dėkojame neformaliojo švietimo organizatorei Editai Dovidonienei, dekupažo būrelio moksleiviams ir mokytojai Gitanai Kokmanienei, fitodizaino būrelio vadovei Ingai Račkauskienei, šokių būrelio moksleiviams, bei jų vadovei Vilmai Plačakienei, profesijos mokytojai Linetai Šukienei, bei Žeimelio daugiafunkcio centro meninės fotografijos būrelio „Blykstė“ nariams ir jų vadovei Larisai Kazakevičienei.

Regina Noreikienė

bibliotekininkė