Tai patyrėme tik ERASMUS+  projekto  dėka

 

                      Sako mūsų mokyklos virėjo profesijos absolventės  Gerda Galinauskaitė ir Kristina Eitkevičiūtė, kurios rugsėjo 30 dieną grįžo iš 3 mėnesių stažuotės Italijoje, kur įgijo naujų įgūdžių ir neįkainojamos patirties.

                      Gerda ir Kristina buvo išvykusios pirmą kartą pagal ERASMUS+ programą. Iš pat pradžių,  prasidėjus atrankai dėl dalyvavimo projekte, šios mokinės labai norėjo vykti į Įtaliją, pritaikyti mokykloje įgytas žinias, įgyti naujos patirties praktikoje, pamatyti šalį.

                      Merginų lūkesčiai buvo įgyvendinti su kaupu. Jos pasakojo susitikime, su dar besimokančiais mokiniais,  apie tai ko visiškai nesitikėjo. Pirmiausia, jos džiaugiasi, kad atsirado pasitikėjimas savimi, savo gebėjimais. Italijoje be galo svetingi ir nuoširdūs žmonės, atidūs vieni kitiems, gerbiantys bet kokį žmogų – ar tai vietinis ar atvykėlis. Labai nuoširdūs virtuvės šefai, bet kuriuo momentu ateina į pagalbą. Be darbo virtuvėje ir bare, projekto dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Italijos šalimi, jos kultūra, žmonėmis.

                      Projekto dalyvės visiems patarė, dėti kuo daugiau pastangų, kad esant galimybei galėtų išvykti į svečią šalį.

                      Visi projekto dalyviai parsivežė EUROPASS  mobilumo dokumentus, sertifikatus.