Dalinamės GERUMU

Šių metų  gruodžio 13 d.  Žeimelio žemės ūkio mokyklos mokiniai ir mokytojos  vyko į Linkuvos socialinės globos namus. Mokinių tarybos metinių renginių plane, gruodžio mėnesį akcija: ,,Dalinamės gerumu“. Tai mes ir darėme, nuvykę į Linkavičius. Vyr.  muzikos mokytojai Editai Dovidonienei grojant gitara, skambėjo  dvi dainos. Jas atliko 12 v., 13 v.,  10a.s. grupės merginos. Tai Greta, Dovilė, Neringa, Fausta, Gabija, Brigita, Samanta.

Tikybos mokytoja Vilma Plačakienė   įvedė į rimtį, kalbėjo apie ypatingą adventinio laikotarpio reikšmę žmogaus būčiai.

Brigita atliko savo kūrybos šokį, pagal dainą ,,Friends“.

12 v. ir  04 v. grupės merginos Žaneta ir Diana, jau minėtos dainininkės,  12 v grupės merginos  Linkuvos socialinės globos namų  gyventojams įteikė skanėstų, kuriuos  pačios iškepė. Negalim nepaminėti Luko, Valės, Dainos, Gerdos, kuriems vadovavo virėjų profesijos vyresniosios mokytojos Albina Kavaliauskienė  ir Liucija Rusinienė. Pasidalinome  imbieriniais sausainiais, pyragu ir menine programa. Bet svarbiausia buvo šiltas ir nuoširdus bendravimas,  pripildęs  mūsų širdis gerumo,  kurio merginos ilgai nepamirš.  

III- io korpuso socialinė darbuotoja Sandra dėkojo ir išsakė savo lūkesčius, kad mes ir vėl atvyksime.

Po susitikimo su III-io korpuso gyventojais,  lankėmės užimtumo studijose. Ne tik grožėjomės dirbiniais, bet ir domėjomės studijos narių patarimais. Dalia demonstravo vilnos vėlimą, Nijolė – vytelių pynimą. Molio studijoje mus pasitiko studijos vadovė, soc. darbuotoja Daiva, vaistažolių studijoje gyventojas Valdemaras palinkėjo būti sveikiems ir padovanojo daug vaistažolių.

Linkuvos socialinių globos namų direktoriaus pavaduotoja soc. reikalams  Solveiga Zaleckienė,  pakvietė į odos studiją ir nudžiugino dovanomis. Kas išsirinko apyrankę, kas raktų pakabuką ar kitą gaminį iš odos.

Būnant  Linkavičiuose laikas prabėgo nepastebimai.  Kviečiu apmąstyti ką gero ir gražaus esame nuveikę, pamąstyti apie  Advento keturių savaičių slėpinius ir atsakyti į klausimą:    ,, Ar svarbu žmogui viltis, išganymas, džiaugsmas ir meilė?“.

              Tikybos mokytoja 

               Vilma Plačakienė