Mokykloje lankėsi Švietimo ir mokslo ministrė

 

Kovo 16 d. Žeimelyje lankėsi švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. Viešnagės metu susitiko su Žeimelio žemės ūkio mokyklos ir Žeimelio gimnazijos bendruomenėmis, bei apsilankė įmonėje UAB „Žeimelio trikotažas“.

Kartu su Švietimo ir mokslo ministre Jurgita Petrauskiene į susitikimą atvyko seimo narys Arūnas Gumuliauskas, Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Gegieckas, Pakruojo rajono švietimo skyriaus vedėja Irena Mažulienė ir Pakruojo savivaldybės Tarybos narys Alvydas Žuvininkas.

Ministrė kalbėjo apie artėjančią profesinių mokyklų tinklo pertvarką, galimą susijungimą su šalia esančia gimnazija, tačiau tam reikia pasiruošti, pirmiausiai mokykla turės tapti viešąja įstaiga. Susitikimo metu ministrė atsakinėjo į pedagogams rūpimus klausimus.

Susitikime dalyvavo buvęs garsios Lietuvoje Kauno tekstilės gaminių bendrovės „Omniteks“ vadovas Vydas Damalakas, prieš pora metų miestelyje įkūręs „Žeimelio trikotažo“ įmonę. Ši įmonė planuoja plėstis, vadovas pageidauja, kad Žeimelyje būtų ruošiamos siuvėjos ir šaltkalviai.

Įmonės vadovo kvietimu, svečiai aplankė siuvimo – mezgimo įmonę UAB „Žeimelio trikotažas.

Regina Noreikienė

bibliotekininkė